KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. JE OTEVŘENA:  pondělí - pátek 11:00 -18:00 ve čtvrtek do 20:00
Telefon prodejna:  725 729 111
Termín na servis kol doporučujeme dohodnout si přímo s mechanikem na 603 553 973. 

OMEZENÍ platná během nouzového stavu od 27.12.2020  info ZDE

kola Author 2017

Nový karbonový rám 29", ... Versus 27,5 PLUS, ...  King Kong 16, ... Aura XR... experiment Author direct...

Nový rám Author 29

 

To je on!

Nový karbonový rám Author 29"vyrobený AUTHOR MONOCOQUE CARBON TECHNOLOGY nadupaný všemi nejmodernějšími standardy a řešeními, jako je, zadní stavba pro pevnou osu 12x142, úchyt pro kotoučovku PM uvnitř zadního trojúhelníku, Kónická hlavová trubka kompatibilní s kuželovým sloupkem vidlice "tapered", zploštělé zadní sedlové vzpěry pro absorbci rázů, prohnutá sedlová trubka pro zkrácení zadní stavby a tím lepší ovladatelnost, integrované ochranné plíšky z nerezového plechu jako ochrana proti poškození od řetězu a v neposlední řadě i vedení jak lanek řazení, tak i hadice zadní brzdy vnitřkem rámu, což je věc nepochybně elegantní, ale nejednomu mechanikovi budou vstávat na hlavě vlasy hrůzou, když bude tu hadici provlékat.   

 

Nový karbonový rám Author pro 29 palců

 

zvětšení průměru řídítek, hlavové trubky a průměry středových os a nábojů kol je věc již běžná, příští rok se setkáme s rozšířenými vidlicemi a rámy. Jak jsem již zmínil, důvodem jsou jak jinak širší pláště a ráfky, také více pastorků na kazetě (od letoška 12 ). Jestliže doposud bylo na horském kole běžné vozit dvoupalcové pláště, tak do budoucna bude standardem šířka 2,3 -2,8 palce, tomu odpovídají širší náby s označením BOOST ( přední 110 a zadní 148 mm)

Širší pláště se objeví na kolech Author Patriot, Versus a elektrokole Elevation+

  Author versus 27,5 PLUS z řady Adventure

širší pláště , vidlice, zadní stavba rámu aplikované na kole VERSUS z řady ADVENTURE (jednopřevodník 32 zubů, 11 pastorků , vidlice RST FIRST se zdvihem 140 mm, pláště 27,5x2,8")  

Dětičky potěší nový model King kong 16" s plášti 16x 2,25",

Author king kong 16

který je jen o pár deka těžší, než běžné šestnáctky, ale nabízí mnohem více zábavy při jízdě v terénu.

 

Eperiment Author direct 2017

Výrobce kol Author není spokojen s prací nás, nezávislých prodejců a proto v příštím roce hodlá spustit projekt přímého prodeje dražších kol (všechna karbonová, celoodpružená  a některá elektrokola) zákazníkům prostřednictvím svého nového internetového portálu od kterého si slibuje zvýšení prodejů.

Dle mého názoru se to projeví úbytkem dražších kol Author v prodejnách nezávislých prodejců, jako je ta naše. Nechme se tedy překvapit.

 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info