Podzimní vychytávka číslo 3 - multifunkční svítilny SPECTRO

Třetí podzimní vychytávkou jsou multifunkční svítilny SPECTRO - tři v jednom. Světlo na kolo, na přilbu, nebo čelovka. Základem jsou paraboly s vysoce svítivými diodami v hliníkovém pouzdře, které zároveň slouží jako chladič. Pouzdro je propojeno kabelem s akumulátorem, který lze připevnit na rám kola, do kapsy nebo na přilbu.

 

Jednotlivé sady mají svítivost od 700 do 1500 lumenů, kapacita akumulátorů je buď 3000 nebo 4000 mAh při napětí 8,4V.

  

svítilna Spectro s Li-Ion akumulátorem

Základní model CREE 1 s akumulátorem v pouzdře. Akumulátor pomocí suchých zipů připevníme na rám kola, nebo na řídítka. Pro případ použití jako čelovka, je přiložen prodlužovací kabel, abychom akumulátor mohli dát do kapsy.

Obsah balení

obsah balení Spectro cree

Sada (v tomto případě CREE 1) obsahuje svítilnu, akumulátor v pouzdře, 2 úchyty na řídítka, držák na přilbu, popruhy pro vytvoření čelovky a nabíječku. 

CREE 1 EXTREME

Spectro cree 1 extreme

svítivost až 800 LM - 3 režimy nočního svícení a dva denní ( svítí , nebo bliká jen prstenec kolem paraboly) Ovládání dvěma tlačítky na zadní straně svítilny.

 

SPECTRO CREE 2 EXTREME

svítilna led spectro cree 2 extreme

Pro denní svícení lze rozsvítit nebo rozblikat jen prstence okolo parabol, v noci pak rozsvítit diody v parabolách a to ve třech režimech ( výdrž 3, 8 , nebo 12 hodin podle zvoleného režimu)

 

Já jsem zvolil čelovku Spectro Cree 2

(nikoliv Cree 2 extreme) s maximální svítivostí 1200 lumenů, na fotkách z vyjížďky, která se neplánovaně protáhla jsou vidět 3 režimy, kterými tato svítilna disponuje. Nejslabší režim je vhodný na jízdu po silnici, či denní svícení na střední a vysoký výkon se dá jet i po neznámé lesní pěšině.

noční vyjížďka lesem s čelovkou spectro cree 2

Na posledním obrázku ( maximální výkon)  je vidět, že i noční jízda lesem může být příjemným adrenalinovým zážitkem 

Spectro 1200 lumenů v lese

Vidět a být viděn - Hliníkové tělo, značkové výkonné diody, vodotěsné provedení, to jsou svítilny SPECTRO Ceny od 990,- do 1890,- kč.

Koupit čelovku SPECTRO - světlo na řídítka, či na přilbu v e-shopu

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info