tablety Nutrend Carnilife 1000 60tablet

tablety Nutrend Carnilife 1000 60tablet

Gramáž: 60 kapslí, Hromadné balení: 20 ks v ...

415 Kč s DPH

Import kód: H26245

Dostupnost: 3-5 dní (SKLADEM u dodavatele)

Výrobce: Nutrend

Gramáž: 60 kapslí, Hromadné balení: 20 ks v kartonu (display) CARNILIFE 1000

Kapsle CARNILIFE 1000 obsahují vysoce kvalitní L-Carnitin a koenzym Q10 v každé kapsli. Díky jejich synergické kombinace získáváte skutečně silného pomocníka pro redukci nadváhy a pro zlepšení celkového energetického metabolismu. CARNILIFE 1000:

* praktická forma kapslí pro snadné dávkování * 1000 mg L-Carnitinu v jedné dávce (2 kapsle) * účinná synergická kombinace L-Carnitinu a koenzymu Q10 * 30 dávek v každém balení

Jak to funguje? L-Carnitin je funkční látka, která je přirozeně přítomná téměř v každé buňce lidského těla. Účastní se energetického metabolismu mastných kyselin tím, že je přenáší do tzv. buněčné spalovny = mitochondrie.Zlaté pravidlo, že bez L-Carnitinu nespálíte ani gram tuku je pravdivé, ale my v tomto tvrzení jdeme ještě dál. Nejen, že je potřeba mastné kyseliny dopravit do mitochondrie, ale je potřeba dodanou energii správně a efektivně využít, a toto je funkce koenzymu Q10.

Koenzym Q10 je přírodní biokatalyzátor metabolismu - přeměny energie z mastných kyselin a sacharidů. Koenzym Q10 urychluje látkovou výměnu, která je komplexním řetězcem chemických reakcí, během nichž se potrava přeměňuje na energii využitelnou organismem. Jednoduše se dá říci, že L-Carnitin dodá mitochondrii energii a koenzym Q10 zajistí její efektivní využití. Koenzym Q10 v bodech: 1. silný antioxidant

* přirozeně se těle vyskytující antioxidant, rozpustný v tucích * pomáhá chránit organismus před volnými kyslíkovými radikály, které jsou odpovědné za buněčné stárnutí

2. podporuje výrobu energie

* koenzym Q10 je nezbytný pro energetický metabolizmus * hraje důležitou roli při produkci ATP

3. pomáhá udržovat zdravé srdce a odolnou centrální nervovou soustavu podporuje normální krevní tlak

CARNILIFE 1000 - doporučení, dávkování

Základní dávka jsou 2 kapsle, podávejte 30 min. před zahájením výkonu. Pro podporu odbourávání tuků podávejte 2 kapsle nalačno v průběhu dne, nejlépe před jídlem. Maximální denní dávka 2 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití CARNILIFE 1000: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsli a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. S tímto produktem se nejčastěji kupuje:

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení