nápoj Nutrend CARNITINE60000+Synephrine 500

nápoj Nutrend CARNITINE60000+Synephrine 500

Chcete zhubnout? Nestíháte pravidelně cvičit a ...

450 Kč s DPH

Import kód: H27524

Dostupnost: 3-5 dní (SKLADEM u dodavatele)

Výrobce: Nutrend

Chcete zhubnout? Nestíháte pravidelně cvičit a chcete roztočit váš metabolismus? Tady je řešení:

Balení: 500 ml
Hromadné balení: 10 ks v kartonu (display)
příchuť: žlutá malina CARNITIN 60000 + SYNEPHRINE

60 000 mg L-carnitinu v balení spolu s přídavkem vysoce kvalitního standardizovaného extraktu z Citrus aurantium (1250 mg v balení), který obsahuje 8 % synefrinu. každé balení tedy obsahuje 100 mg čistého synefrinu. synefrin je vysoce účinnou látkou podporující redukci hmotnosti a stimulující termogenezi (tvorbu tepla) v organismu, tím pádem je efektivně podpořen celkový energetický výdej v průběhu dne.

Vzájemná specifcky navržená kombinace vysoce funkčního L-carnitinu a synefrinu vám pomůže zvýšit výkonnost, podpoří využívání a spalování zásobních tuků a celkově zvýší energetický metabolismus.

Je určený pro: podporu spalování a efektivnější využívání zásobních tuků, redukci hmotnosti.

Doporučené dávkování: 2× denně 12,5 ml nalačno, nebo jednorázově 25 ml. Vypijte 30 minut před výkonem nebo ráno nalačno. Při redukci nadváhy: 2× denně 12,5 ml, první dávka ráno nalačno, druhá v průběhu dne mezi jídly nebo 30 minut před fyzickým výkonem. Nepřekračujte doporučené dávkování.


Použití: určeno k přímé konzumaci nebo zředěním do sportovního nápoje. Po otevření výrobek skladujte do 10°C a spotřebujte do 2 měsíců.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení