Čelenka vázací Infit Biker zelená vzor vážka

Čelenka vázací Infit Biker zelená vzor vážka

Vázací sportovní čelenka „Biker" má širší ...

190 Kč s DPH

Import kód: 396302

Dostupnost: SKLADEM v prodejně

Výrobce: Infit

Vázací sportovní čelenka „Biker" má širší provedení než podobné sportovní čelenky. Je dvouvrstvá, vyrobená z elastického úpletu v kombinaci s funkční pleteninou Outlast®, která je kontaktní vrstvou.

vázací čelenka Infit

 

Kombinace dvou vrstev pro odvod vlhkosti 

Tato sportovní čelenka je vyrobena z elastického úpletu z dlouhovlákenné bavlny s příměsí elastanu.

pletenina outlast

 

V oblasti čela je použit materiál z funkční pleteniny obsahující Outlast®, který na čele tvoří kontaktní vrstvu podporující odvod vlhkosti a vyrovnávání teploty. Prakticky to funguje tak, že pot z čela je zachycen pleteninou a pak odváděn do plochy čelenky a tam se odpařuje. Zároveň čelo neprochladne.

 

vázacím čelenka infit

 

Materiál vyvinut pro NASA:  http://www.outlast.com/

Outlast® použitý na čele je speciální materiál s termoregulační funkcí, který byl vyvinut pro NASA a kosmický průmysl a původně sloužil k vyrovnávání teplot u skafandrů. Tento materiál obsahuje mikrokapsle (Thermocules®), které mají schopnost absorbovat přebytečné tělesné teplo, rovnoměrně ho rozvádět po celé ploše tkaniny nebo pleteniny a v případě potřeby ho vrátit zpět k pokožce, aby tak byl vytvořen maximální teplotní komfort. Tento proces se pravidelně opakuje v závislosti na aktuální tělesné potřebě.

infit čelenka z materiálu outlast

Indoor i outdoor:

vázací čelenka Infit

 

Čelenka „Biker" je vhodná pro všechny outdoorové i halové sporty a aktivity v teplém počasí. Je dobře tvarově stálá. Materiály, které jsou na čelenku použity, vám zajistí velmi příjemný pocit při nošení. Dlouhovlákenná bavlna nejvyšší úrovně v úpletu poskytuje příjemný omak a funkční struktura pleteniny na čele podpoří odvod vlhkosti a vyrovnávání teploty. Obsah elastanu v úpletu je v rozsahu 6 - 8%, přesně tolik, aby byl dostatečně pružný, a na hlavě neškrtil.

Složení a použití materiálu:


Outlast® Plástve: 69% PES/ 29% CV Outlast/ 2% EA. Hmotnost: 180 g/m2. Outlast® Plástve používáme na 1.vrstvu oblečení, letní šátky, čelenky a čepičky.
Velikost:
Univerzální velikost je pro obvod hlavy v rozsahu XS - XXXL (50 – 63cm). Pro výběr vhodné čelenky je více než obvod hlavy důležitá výška čela.

Český výrobek:

Infit, vyrobeno v česku

 

Čelenku „Biker" nabízíme v široké barevné škále a vzorů. Tisk na čelenkách je z ekologicky šetrných barev a většina vzorů je z české designérské dílny. Tak jako ostatní výrobky INFIT i „Biker" byl vyroben v dílnách v Šumperku a materiál na něj má původ v EU.

Čelenka „Biker" je vhodná i pod většinu typů cyklistických přileb, protože uzel vzadu lze posunout pod nastavovací kroužek přilby.

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info