Thule Chariot COUGAR 2 + bike set, doprava zdarma

Thule Chariot COUGAR 2 + bike set, doprava zdarma

Sportujete, jste na kole na zdravém vzduchu, ...

20679 Kč s DPH

22990 Kč s DPH Sleva 2311 Kč

Import kód: 0182

Dostupnost: SKLADEM v prodejně

Výrobce: THULE - CHARIOT

Sportujete, jste na kole na zdravém vzduchu, kocháte se přírodou a přitom se maximálně věnujete svému spokojenému dítěti, své rodině. To je důvod, proč si pořídit vozík za kolo.

THULE COUGAR 2 CTS (CTS= child transport system) Dvoukolový základ Chariot Cougar 2 je základním modulem stavebnice dětského přepravního systému, nyní dodáván včetně cyklistického setu.

Technické informace:
Doporučený věk dětí: 0 - 5 let (0-10 měsíců s vložkou pro novorozence BABY SEAT, 10-20 měsíců s vložkou BABY SUPPORTER)
Sedadlo: dvoumístné Šířka sedadla: 59 cm Hloubka opěradel na nohy: 50 cm
Výška sedadla: 67 cm
Celkové rozměry (délka x šířka x výška): 115 cm x 83 cm x 96cm
Celkové rozměry (délka x šířka x výška) ve složeném stavu: 107 cm x 80 cm x 30 cm
Výška držadla: 96 cm/106 cm
Váha (hmotnost/nosnost): 12,5 kg/45 kg

Standartní bezpečnostní výbava předepsaná EU, dodávaná jako součást Bike Setu: praporek, odrazky vepředu a vzadu, ve výpletech kol Rám modelu Chariot Cougar je navržen tak, že látka, která je napnuta mezi hliníkové trubky, tvoří pohodlnou a ergonomickou sedačku. Sedačka je připevněna čtyřmi silnými pásy našitými přímo na sedačce. Místo pro sezení zahrnuje příjemně větraný síťovaný prostor pro hlavu. V zadní části modelu Chariot Cougar je síť na zavazadla. Při vlhkém či chladném počasí je možné překrýt zadní část límcem. Pokud je slunečno, může být tento límec upevněn přes předek jako sluneční clona. Jeho nižší část obsahuje tónované okénko, takže malí pasažéři nejsou oslňováni sluncem, ale stále mají dobrý výhled. Kombi kryt obsahuje plastové okénko, které může být vyrolováno společně se síťkou proti hmyzu pod ním. Zadní brašna na lehká zavazadla je připevněna na hliníkovém výklopném rámu. Náprava je umístěna až za sedačku, čímž je zajištěno, že těžiště přívěsu bude v co nejnižší poloze. Do speciální nápravy je integrována nožní parkovací brzda. Do sportovních modelů je také instalován dětský systém bezpečnostních pásů, speciálně vyvinut společností Chariot: sedačka je spolehlivě utažena k zadní diagonální trubce. Ukotvení sedačky tímto způsobem k rámu, společně se speciálním pětibodovým pásem zajišťuje, že děti jsou za jakýchkoliv okolností bezpečně ochráněny. V případě přepravy jen jednoho dítěte lze díky promyšlené koncepci do připravených přezek "zacvaknout" bezpečnostní pásy i na střed přívěsu, čímž je dosažen maximální komfort.Cougar je ve tmě nepřehlédnutelný díky předním, zadním a postraním reflexním páskům. Přídavné odrazky vpředu, vzadu a na kolech jsou součástí sady pro jízdní kolo. Jako luxusní model je Cougar CTS vybaven nastavitelným zavěšením kol na listových pružinách. Jednoduchým způsobem lze nastavit tvrdost listových pružin podle hmotnosti dítěte. Malé trojúhelníkové otvory pro boční ventilaci zajišťují lepší kontrolu cirkulace vzduchu a polstrované hrudní a ramenní popruhy dostatečné pohodlí. Přídavný vnitřní hliníkový nástavec zvyšuje vnitřní prostor pro nohy v přední části. Síť na zavazadla za sedačkou má zvláštní malou kapsu, např. na mobilní telefon.

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení