Haibike SDURO HardSeven RC 2016 400Wh černá/šedá/trkys matná

Haibike SDURO HardSeven RC 2016 400Wh černá/šedá/trkys matná

Vyladěné horské elektrokolo Haibike SDURO ...

65699 Kč s DPH

72999 Kč s DPH Sleva 7300 Kč

Import kód: W45406206

Dostupnost: SKLADEM v prodejně

Výrobce: Haibike

Vyladěné horské elektrokolo Haibike SDURO HardSeven RC 27.5 2016 (černá/šedá/tyrkys) se středovým motorem Yamaha 36 Volt, 250 Watt, baterie 400Wh, Yamaha multifunkční display s operační jednotkou, barva černá/šedá/modrozelená.
Jedná se o vynikající sportovní elektrokolo s nízko položeným těžištěm a dlouhým dojezdem, které Vám dopřeje plně si vychutnat jízdu terénem po lesních a polních cestách. 27,5" kola umožňují obratnou jízdu po úzkých, lesních pěšinách a proplétání se mezi terénními nerovnostmi a překážkami.
Středový motor Yamaha s hmotností pouhých 3,5 kg má malé rozměry a přitom dosahuje velké síly.Specifikace:
Rám Aluminium 6061, 27,5', hydroforced tubes, Yamaha-Interface
Vidlice Rock Shox Recon Solo air, PopLoc, 100mm
Přesmykač Shimano Deore M616
Přehazovačka Shimano SLX M 675 Shadow Plus, 20-rychlostí
Řazení Shimano Deore, SL-M 610, Rapidfire, I-Spec
Kazeta Shimano CS HG50 11-36, 10-rychlostí
Řetěz KMC X10e
Brzdové páky Tektro Gemini
Brzda přední Tektro Gemini hydraulické kotoučová, 180mm
Brzda zadní Tektro Gemini hydraulické kotoučová, 180mm
Pláště Schwalbe Racing Ralph Performance, 27,5x2,25
Ráfky Rodi Black Rock Disc
Náboj přední XLC Evo Disc, 15mm pevná osa
Náboj zadní XLC Evo Disc
Dráty Sapim Leader, black 2,0mm
Řídítka Sduro Lowriser aluminium
Madla XLC Ergo Sport lock on grips
Představec FSA No. 57, A-Head, semi-integrated, tapered
Sedlovka Sduro Alu 31,6mm
Sedlo Selle Royal Sirio
Pedály Wellgo, M224G
Hmotnost 21,1 kg

Elektrokolo HAIBIKE s pohonem YAMAHA je dobrá volba.


Středový elektromotor Yamaha o výkonu 250W vyniká velkým kroutícím momentem (70 Nm), vyšším, než motory Shimano a Bosch, jako jediný umožňuje použití dvou převodníků, je lehčí než BOSCH a rychleji reaguje při rozjezdu. Středový motor narozdíl od motorů v předním, či zadním kole dosahuje vyšší účinnosti, což má zásadní vliv na celkový dojezd kola. V případě režimu ECO a ECO+ je dojezd hodně přes 100 km.
x    xx      

Mozek s trojicí senzorů


Řídící jednotka se stará o jízdní komfort, dlouhý dojezd a bleskovou akceleraci. Obyčejné elektrokolo má pouze jeden senzor, který sleduje, zda točíte nohama a podle toho zapíná, nebo vypíná motor. Pohon Yamaha má dva senzory otáček (hallovy sondy pro měření rychlosti kola a kadence šlapání) a jeden tenzometr (snímač síly) na měření síly vyvinuté cyklistou na pedály. Porovnáváním naměřených hodnot pak řídící jednotka ovládá výkon motoru, což má zásadní vliv na celkový dojezd.

Řídící jednotka Yamaha E-bike se stará o jízdní komfort, dlouhý dojezd a bleskovou akceleraci

Diagram podpory výkonu


Z diagramu je zřejmé, že systém se snímáním sil působících na pedály průběžně mění výkon motoru podle toho, zda se cyklista potřebuje rychle rozjet, jede po rovině, či stoupá.
Diagram podpory výkonu elektrokol Yamaha a Bosch

Snadné ovládání


Ovládací panel je namontován v blízkosti levé brzdové páky a na tlačítka dosáhnete palcem, aniž byste se museli pouštět řídítek.
Haibike - ovládací panel Yamaha
Levými šipkami ovládáte režim asistence od ECO+ módu přes ECO, STANDARD až po HIGH, nebo vypnutí asistence, pravé horní tlačítko zapíná a vypíná světla a spodním pravým tlačítkem měníte zobrazení na displeji. panel ještě obsahuje boční tlačítko se symbolem kola pro podporu při tlačení kola do kopce (6 km/h) a tlačítko úplného vypnutí.

Přehledný displej


zobrazuje vše co je potřeba a ještě něco navíc. Co nás bude zajímat je rychlost, (20 mm vysoké číslice) zvolený stupeň asistence, zůstatková dojezdová vzdálenost (kolik km ujedeme ještě ve zvoleném režimu na baterii) ukazatel podpory (osmibodový sloupec), jedenáctistupňový ukazatel stavu nabití baterie, rozličné funkce běžného tachometru a v neposlední řadě teploměr. Tenký displej se dá z řídítek sejmout a odnést. Vychytávkou Haibiku pro rok 2016 jsou ještě hlubší řídítka tak, aby v případě pádu kola byl displej schován v prohlubni řídítek a minimalizovalo se riziko poškození tachometru.
přehledný displej a snadné ovládání elektrokola Haibike

Režim diagnostiky


Poslední funkcí displeje je režim diagnostiky. V případě, že se při zapnutí displeje vyskytne chyba nebo závada v systému elektrokola, systém na to poukáže blikáním ukazatele režimu podpory a ukazatele stavu nabití akumulátoru a na tachometru se zobrazí ERROR.

Rámová baterie


Haibike používá rámovou Lithium-iontovou baterii s bočním vkládáním, která přímo navazuje na elektromotor a společně se spodní rámovou trubkou tvoří elegantní designový útvar. Akumulátor Yamaha má vlastní počítač, který informuje o zůstatkovém stavu nabití akumulátoru a také o podezření na chybu pomocí LED kontrolek.
Rámová Li-Ion baterie elektropohonu  Haibike

Kolekce Haibike 2016
čítá 41 modelů a pokrývá celé spektrum sportovních kol od pevných 27,5 a 29" MTB přes kola crossová, enduro až po sjezdový speciál. Haibike se nevyhýbá ani dětským elektrokolům na kolech 24" a elektrokolům sněžným. Haibike designuje a vyrábí atraktivní elektrokola pro všechny věkové kategorie.

Eurobike 2015 WINNER
V kategorii elektrokol v roce 2015 zvítězilo kolo Haibike SDuro HardFour RX.


V kategorii elektrokol v roce 2015 zvítězilo kolo Haibike SDuro HardFour RX.

 Kola Haibike SDuro s pohonem Yamaha používá k tréninku také YAMAHA MOTO GP TEAM v čele s legendou Valentinem Rossim.

 

"...Nikdy jsem nezažil něco takového! Od prvního šlápnutí mám pocit, jako by mě někdo tlačil...."
 Valentino Rossi  o Haibike a Yamaha pohonu

Související produkty

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení