Energy Imunosan tablety

Energy Imunosan tablety

Vliv na plodnost a libido bioinformační ...

692 Kč s DPH

Import kód: H54784

Dostupnost: 3-5 dní (SKLADEM u dodavatele)

Výrobce: Energy

Vliv na plodnost a libido bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové (nespecifické i specifické) obranyschopnosti organismu. Předchází infekčním onemocněním, podporuje jejich léčbu, urychluje rekonvalescenci po nemoci a předchází opakované nákaze. Působí preventivně i léčebně při řadě civilizačních onemocnění a je perspektivním přípravkem v boji proti rakovině. Zlepšuje psychickou i fyzickou kondici, odolnost těla při stresové zátěži a působí efektivně na odstraňování únavy. Dodává potřebnou životní energii a zpomaluje stárnutí organismu.

Imunosan harmonizuje především energetickou dráhu sleziny, tlustého střeva, plic, ledvin, močového měchýře, jater, žlučníku, osrdečníku a tří zářičů.

Použití: posiluje imunitu při akutním i chronickém zánětlivém onemocnění (viry, bakterie), vhodný při opakovaných infekcích, má dobrý vliv na léčbu respiračních onemocnění a onemocnění trávicího systému, urychluje hojení, regeneraci a rekonvalescenci po nemoci nebo chirurgické léčbě, působí při rakovině a snižuje nežádoucí vedlejší účinky chemoterapie a ozařování, posiluje činnost jater a ledvin, detoxikuje organismus vystavený účinkům chemických látek a záření - vhodný při toxickém zatížení, dlouhodobém užívání léků, žloutence a mononukleóze, působí proti alergii, zvláště u těžkých stavů astmatu a kožních projevů, podporuje hojení kůže a působí proti kožním onemocněním - ekzémy, vyrážky, lupénka, podporuje přirozenou mikroflóru tlustého střeva, působí proti zánětům střev a nadýmání - vhodný při opakovaném užívání antibiotik a střevním onemocnění, snižuje hladinu cukru v krvi - vhodný pro zlepšení stavu diabetiků, snižuje hladinu cholesterolu a tuků v krvi - snižuje riziko kardiovaskulárních chorob (ateroskleróza, infarkt myokardu, mozková mrtvice), normalizuje krevní tlak, zlepšuje kondici, dodává energii při celkové slabosti, fyzické či psychické vyčerpanosti - vhodný pro osoby vystavené stresu a zátěži, má pozitivní vliv na plodnost a libido.

Složení:Kozinec blanitý - posiluje imunitu, ochraňuje srdce a cévy, urychluje hojení, čistí játra a ledviny, dodává životní energii a odstraňuje únavu. Lesklokorka lesklá - posiluje imunitu a působí proti nádorovému bujení, detoxikuje a obnovuje jaterní buňky, působí proti zánětům a alergiím, ochraňuje srdce a cévy, působí proti stárnutí. Atraktylis velkoúborný - posiluje činnost sleziny a žaludku, zvyšuje energii organismu, působí proti otokům a zadržování vody v organismu, zabraňuje nadměrnému pocení. Eleuterokok ostnitý - tonizuje organismus a zvyšuje jeho kondici (silný adaptogen), stimuluje činnost pohlavních žláz, ochraňuje srdce a cévy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickou kondici. Ptačí zob obecný - má protizánětlivé a desinfekční účinky, působí proti volným radikálům, posiluje činnost žaludku. Jetel luční - působí proti nádorovému bujení, odstraňuje toxické látky z těla, ochraňuje srdce a cévy, upravuje hladinu ženských hormonů. Žampion mandlový - výrazně posiluje imunitu, předchází civilizačním onemocněním a působí proti nádorovému bujení, snižuje alergii, ochraňuje játra, srdce a cévy. Zelený čaj - má antioxidační a protinádorové působení, posiluje imunitu, chrání srdce a cévy, zlepšuje trávení a odstraňuje únavu. Pazvonek chloupkatý - podporuje imunitu a vitalitu, zlepšuje odolnost proti stresu, odstraňuje únavu, působí proti nespavosti a zlepšuje chuť k jídlu.

Bioinformace které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

  • Dávkování:1 kapsle 2-3x denně nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
  • Upozornění:Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám a osobám přecitlivělým na sójové produkty. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C, chraňte před mrazem.

Balení90 ks

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení