CHARIOT CTS - JOGGING set 16" kolo Cougar 2

CHARIOT CTS - JOGGING set 16" kolo Cougar 2

Set vhodný pro všechny dvoumístné vozíky Chariot ...

2658 Kč s DPH

Import kód: 9855

Dostupnost: SKLADEM v prodejně

Výrobce: THULE - CHARIOT

Set vhodný pro všechny dvoumístné vozíky Chariot COUGAR a THULE COUGAR

Velké šestnáctipalcové kolo s vidlicí, které udělá z vašeho Chariota ideální sportovní kočárek do přírody a na běhání. Kolo je umístěno na dvou ramenech, které drží patentovaný systém VersaWing™. Je zde možnost set sejmout a vézt ho nadále jen jako spoluzavazadlo na místech k tomu určených (ramena v úchytech na bocích přívěsu, 16“ kolo pomocí pásků se suchými zipy na zavazadelníku).
Joggingový set se výborně osvědčil při procházkách po přírodě, tedy v terénu pro malá kočárková kolečka naprosto nevhodném. Ať jdete po polní cestě či lesem, s joggingovým setem má Chariot velmi slušnou prostupnost terénem.

Barva pláště, ráfku a náby kola koresponduje s modelem vozíku uvedenému v názvu. Set lze použít i na včechny dvoumístné vozíky CX, kde ale nebude barevně sladěn s velkými dvacetipalcovými koly.

Poznámka:
Od roku 2005, kdy jsme začali prodávat vozíky Chariot, byl tento set určen pro běhání a in line bruslení. Pak Chariota koupila firma THULE a ta v uživatelské příručce uvádí:

"TENTO PRODUKT NENÍ VHODNÝ PRO IN-LINE BRUSLENÍ"

Pokud jste milovníky jízdy na in-lajnech, těžko najdete vhodnější produkt k tomuto účelu, zejména ve spojení s vozíkem CX vybaveným provozní brzdou na obou velkých dvacetipalcových kolech.

Doporučení výrobce respektujeme, set jsme přejmenovali na joggingový a doporučujeme vám řídit se "selským rozumem".

Související produkty

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení