přilba UVEX FP1 50-55 bílá/modrá (2990,-)

přilba UVEX FP1 50-55 bílá/modrá (2990,-)

Závodní přilba pro dospělé. Užívejte si ...

1990 Kč s DPH

2990 Kč s DPH Sleva 1000 Kč

Import kód: 75840

Dostupnost: SKLADEM v prodejně

Výrobce: Uvex

Závodní přilba pro dospělé. Užívejte si futuristického designu a štíhlých linií. Hi-tech helma Uvex FP 1 vyniká skvělou aerodynamikou a excelentní ventilací. Technologie roll-over bar vytváří extrémní tvarovou stabilitu a dokonalé homogenní rozptýlení sil při případném nárazu.

Cyklistické a in-line helmy Uvex jsou vyráběny v souladu s vysokými požadavky na bezpečnost stanovenými těmito normami:
GS, CE, DIN EN 1078, CPSC

Pasivní bezpečnost
Reflexní loga zaručují výbornou viditelnost cyklisty ve tmě až na vzdálenost 450m.

Větrací otvory
Použité technologie výroby helem umožňují uplatnění větších větracích otvorů. Jejich optimální tvar a pozice následně poskytuje trvalé ochlazování hlavy za jízdy.

Roll over bar
Roll-over-bar je speciální termoplastová mřížka, která zajišťuje v případě nárazu rovnoměrné rozložení vzniklého tlaku do celé helmy. Zároveň udržuje helmu v celku, která tak chrání hlavu po celou kritickou dobu pádu. Roll-over-bar umožňuje konstruovat helmu tak, aby skvěle ventilovala. Je ultralehký.

Monomatic
Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukách. Monomatic® je standardním vybavením všech helem Uvex bez výjimky.

Double inmould
Další strupeň vývoje moderních helem, inmould technologie je použita nejen z vnější, ale i ze spodní a týlové části helmy

Výměnný štítek
Jednoduše snímatelný, případně vyměnitelný štítek

Systém nastavení pásků helmy
Variabilní a jednoduše nastavitelný systém upínacích pásků

IAS3D
Umožňuje snadné nastavení vnitřního obvodu helmy a nově i jeho výšky uvnitř skořepiny. Díky tomuto systému lze snadno upravit individuální nastavení tak, aby vás helma např. netlačila na temeni hlavy, nebo abyste měli dostatek prostoru pro zimní cyklistickou čepici. IAS 3D zaručuje, že Vás obvodová čelenka ani upínací pásky nebudou nikdy rušit.

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info