Kamenná prodejna: Čistovická 499/54, Praha 6. Otevřeno Po-Pá: 10-18, Čt: 10-20 hod. Tel. 725 729 111
Na servis doporučujeme objednat se telefonicky předem.
Od 13.7. do 21.7. DOVOLENÁ  
Po tuto dobu bude naše provozovna zcela uzavřena, balíky z PPL parcel shopu budou ve čtvrtek 11.7. v poledne vráceny do depa. Objednávky přijaté od 11.7. budeme vyřizovat po dovolené. Děkujeme za pochopení.

pláště

82 položek

Pláště jsou jedinou spojovací částí kola se zemí a proto je velice důležité zvolit ten správný. Základní rozdělení pláštů je podle průměru, který se udává v palcích nebo milimetrech. Při výběru pláště je nutné dbát na to, aby průměr byl stejný jako stávající plášt, avšak šířku lze zvolit i jinou (nutné je dbát ale na to, aby se plášť vešel do rámu kola).
Materiál a technologie plášťů – každý plášť se skládá ze tří základních složek, kterými jsou textilní kostra, pryžová směs a patka. Při volbě pláště je důležité zaměřit se na číslo TPI, keré udává počet textilních vláken kostry na čtvereční palec. Lze tedy říci, že čím vyšší je číslo TPI, tím je plášť lehčí a má nižší valivý odpor. Druh pryžové směsi určuje vhodnost terénu pro daný plášť. Měkčí směs se hodí do těžšího terénu, kde má lepší přilnavost a trakci. Tvrdá směs nabídne menší valivý odpor a větší odolnost vůči defektu. Patka spojuje plášť s ráfkem a dělá se buď kevlarová nebo drátová. Kevlarová patka lépe drží na ráfku a pro uživatele je montáž mnohem snažší. Plášť s touto patkou je i lehčí.
Pro sportovní použití se vyrábí bezdušové pláště, které se ale musí usadit na speciální ráfek. Výhodou těchto plášťů je možnost hustit na menší tlak, který oceníte především v těžkém terénu.
V naší nabídce naleznete pláště na většinu typů kol od značek Author, Continental, CST, Kenda, Maxxis, Mitas, Panaracer, Ritchey, Schwalbe a Tufo.

Výrobce:

Velikost:

Barva:

Zobrazit:

Vaše nefalšované recenze
na Heuréce
 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přidejte se k nám na Facebooku

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Letíme na dovolenou!


Ale jen na týden :) a tak prodejnu otevřeme
a přijaté objednávky budeme vyřizovat
od pondělí 22.7.2019.

Díky za pochopení