KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 11:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Předprodejní servis

Jak sestavujeme kola

Ještě před tím, než se jízdní kolo objeví v prodejně, je potřeba jej sestavit, promazat některé součásti, po zkušenostech z minulosti rozebíráme i některé typy odpružených vidlic, protože výrobci šetří s mazivem a vyplatí se jej tam doplnit ještě před uvedením vidlice do provozu.

no alt

Pak je nutné vycentrovat kola, dohustit pneumatiky, seřídit přehazovačku a přesmykač, brzdy, nastavit správné úhly sedla, řídítek, ovládacích prvků a celé kolo zkontrolovat, aby vše perfektně fungovalo. 

Podívejte se, jak to děláme v našem servisu. 

Jak připravujeme kola na odeslání?

Sestavené a seřízené kolo je potřeba před odesláním k zákazníkovi částečně rozebrat a pečlivě zabalit do krabice, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy a jeho zprovoznění na místě bylo pro Vás hračkou. Podívejte se, jak to děláme u Velofiala.

no alt

TIP: S kolem do letadla - levně a bezpečně

Zde uvedený postup můžete využít, pokud cestujete s kolem letadlem. Krabici a plastové vložky na ochranu vidlice, náby a přehazovačky Vám rádi poskytneme zdarma.

Doporučení: Pokud s takto zabaleným kolem budete cestovat na dovolenou, vezměte s sebou 5 cm širokou izolepu, abyste krabici mohli na konci dovolené dobře uzavřít a také pro případy, kdy chtějí celníci na letišti vidět krabici otevřenou.

A rada na závěr: Během dovolené uschovejte krabici tak, aby nezmokla. Byli jsme s manželkou v Řecku a během vyjížďky nás potkala průtrž mračen, byli jsme promoklí na kost, ale krabice od kol, které jsme nechali na balkóně, na tom byly mnohem hůř,  téměř se rozmočily. Nedala se tam sehnat smršťovací folie a tak kola zpět cestovala v rozpadajících se krabicích, které drželo pohromadě jen velké množství izolepy. 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info