KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno po-pá 10:00-18:00, ve čt do 20:00. Telefon prodejna: 725 729 111.
Tel. servis 603 553 973, nebo 725 729 111, Servis ROCK SHOX jen 603 553 973.
Příjem zakázek do servisu prosím objednávejte lelefonicky předem.

Předprodejní servis

Jak sestavujeme kola

Ještě před tím, než se jízdní kolo objeví v prodejně, je potřeba jej sestavit, promazat některé součásti, po zkušenostech z minulosti rozebíráme i některé typy odpružených vidlic, protože výrobci šetří s mazivem a vyplatí se jej tam doplnit ještě před uvedením vidlice do provozu.

no alt

Pak je nutné vycentrovat kola, dohustit pneumatiky, seřídit přehazovačku a přesmykač, brzdy, nastavit správné úhly sedla, řídítek, ovládacích prvků a celé kolo zkontrolovat, aby vše perfektně fungovalo. 

Podívejte se, jak to děláme v našem servisu. 

Jak připravujeme kola na odeslání?

Sestavené a seřízené kolo je potřeba před odesláním k zákazníkovi částečně rozebrat a pečlivě zabalit do krabice, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy a jeho zprovoznění na místě bylo pro Vás hračkou. Podívejte se, jak to děláme u Velofiala.

no alt

TIP: S kolem do letadla - levně a bezpečně

Zde uvedený postup můžete využít, pokud cestujete s kolem letadlem. Krabici a plastové vložky na ochranu vidlice, náby a přehazovačky Vám rádi poskytneme zdarma.

Doporučení: Pokud s takto zabaleným kolem budete cestovat na dovolenou, vezměte s sebou 5 cm širokou izolepu, abyste krabici mohli na konci dovolené dobře uzavřít a také pro případy, kdy chtějí celníci na letišti vidět krabici otevřenou.

A rada na závěr: Během dovolené uschovejte krabici tak, aby nezmokla. Byli jsme s manželkou v Řecku a během vyjížďky nás potkala průtrž mračen, byli jsme promoklí na kost, ale krabice od kol, které jsme nechali na balkóně, na tom byly mnohem hůř,  téměř se rozmočily. Nedala se tam sehnat smršťovací folie a tak kola zpět cestovala v rozpadajících se krabicích, které drželo pohromadě jen velké množství izolepy. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení