KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 11:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Dětské přívěsy CROOZER a THULE-CHARIOT

O dětských přívěsech

...Potomek je na světě a Vás nebaví každý víkend pěšky tlačit kočárek, když ještě vloni jste podnikali vyjížďky na kolech ve dvou...

Upozornění:
Stránky o cyklopřívěsech neaktualizujeme, neboť vozíky a náhradní díly k nim už jen doprodáváme. Stránky jsme vytvořili v letech 2009-2017, kdy jsme se cyklovozíkům aktivně věnovali a vyráběli k nim vlastní příslušenství. Texty jsme nesmazali, neboť podle našeho názoru obsahují užitečné informace. Děkujeme za pochopení.

 

Zkuste to na kolech (nebo na lyžích) ve třech (nebo ve čtyřech). Máme nápady, jak ochránit Vaše dítě proti otřesům, proti pylu, proti prachu, proti klíšťatům.... zkrátka jste na správné stránce.

detailně o přívěsech CROOZER    |   detailně o přívěsech THULE / CHARIOT

Jak vybrat cyklovozík

"blbá barva, ošklivější ... rukojeť s nástavcem pro běhání ... sety v ceně ... výška madla 69/106... náš kočárek 105 " - - - tak takhle pohlíží na vozíky pro děti jedna maminka, která vozík u nás nakonec koupila.

Čtěte více... Komentáře: 0

Croozer - tipy a triky

Croozer - tipy a triky

Stránka Tipy a triky obsahuje jak pozitivní, tak negativní poznatky, nápady a návody na vylepšení Croozeru. Napsal jsem ji po tříletém používání přívěsu Croozer (5000 km za kolem, 700 km na lyžích a něco málo pěšky).

Croozer je opravdu všude. Stačí, abyste vyrazili na Šumavu a můžete počítat: jeden, druhý třetí, pak jeden Chariot, čtvrtý...
Croozer má také řadu nedostatků a právě díky nim vznikly tyto stránky. Tomáš Fiala

CHARIOT pod lupou (od roku 2013 THULE)

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info