KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: V pondělí 27.9. otevřeno, v úterý 28.9. ZAVŘENO 
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

elektrosady

4 Položky

K přestavbám běžného kola na elektrokolo používáme komponenty APACHE, nebo EV-BIKE. V odůvodněných případech používáme i komponenty jiných dodavatelů Sady od různých výrobců se liší a pokud si nejste jisti vhodností vybraných komponent, neváhejte nás kotaktovat, poradíme Vám. 

  • Sady EV-BIKE si prohlédněte přímo na webu výrobce EV-BIKE , pak k nám dopravte vaše kolo, my zkontrolujeme vhodnost vybrané sady, případně skladbu upravíme, sadu objednáme a namontujeme. 
  • Sadu APACHE nejlépe vyberete pomocí konfigurátoru, který Vás provede výběrem vhodných komponent pro přestavbu vašeho stávajícího kola na elektrokolo.

Zde získáte informace o přestavbě kola na elektrokolo

Kliknutím na červený panel můžete rovnou vybírat z nabídky komponent APACHE:

přestavba kola na elektrokolo

Vybranou sadu si můžete vyzvednout v naší prodejně, nechat zaslat na Vaši adresu, nebo si nechat kolo přestavět u naší firmy. Před finálním objednáním doporučujeme konzultovat vhodnost vybraných komponent. (náš tel. 725 729 111) Orientační cena přestavby je 2000,- kč včetně DPH.

Elektrosady objednáváme většinou přesně podle přání zákazníka a podle přistaveného kola, proto v této kategorii  kompletní sady zobrazujeme spíše Výjimečně. 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info