KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno po-pá 10:00-18:00, ve čt do 20:00. Telefon prodejna: 725 729 111.
Tel. servis 603 553 973, nebo 725 729 111, Servis ROCK SHOX jen 603 553 973.
Příjem zakázek do servisu prosím objednávejte lelefonicky předem.

Garanční prohlídka

Garanční prohlídka

 

je seznam úkonů, které je nutné provést po určité době používání kola, aby se předešlo možným závadám v budoucnu.

Garanční prohlídka není povinná, ale její absolvování doporučujeme.

Na garanční prohlídku po 100 Km zdarma

Po ujetí 100 až 150 km (u dětských kol po 10 hodinách provozu) přivezte vaše kolo zpět do naší prodejny, se záručním listem, nejpozději do 6 měsíců po zakoupení. Doporučujeme se na garanční prohlídku objednat předem.

Očekávejte drobné komplikace

Přestože nové kolo jsme pečlivě sestavili a seřídili, očekáváme, že se v průběhu prvních desítek kilometrů mohou objevit drobné problémy. Jedná se zejména o to, že tahy lanek v bovdenech se budou usazovat a dojde ke zhoršení přesnosti řazení, mohou se usadit paprsky ve výpletech a následně dojde ke změknutí výpletu a lehkému rozcentrování kol. Může dojít ke vzniku vůlí u některých ložisek, zejména u hlavového složení, případně sesedání klik na čtyřhranné ose středového složení.

Zkrátka kolo bude potřebovat po záběhu důkladně zkontrolovat a seřídit. Následující úkony poskytujeme nad rámec zákonné záruky zdarma:


• Kontrola a dotažení všech šroubových spojů.
• Kontrola seřízení vůle hlavového složení, středového složení, přední a zadní náby.
• Dotažení klik a pedálů.
• Kontrola a seřízení přesmykače a měniče převodů.
• Kontrola a seřízení brzd.
• Dotažení výpletů a centrování kol ( pokud nejsou poškozeny nárazem).
• Kontrola stavu a chodu odpružené vidlice (tlumiče, teleskopické sedlovky, atd.)

Upozorňujeme, že pro dodržení podmínek záruky je nutné, aby se uživatel dostavil k provedení garanční prohlídky po ujetí nejvýše 200 km.


Prohlídku a následné seřízení provedeme zpravidla do 3 dnů pracovních dnů. Vždy je nutno předložit platný záruční list. Do něho bude provedení prohlídky zaznamenáno.


Do půl roku seřízení zdarma

Po absolvování garanční prohlídky můžete ještě do 6 měsíců od zakoupení kola využít možnost bezplatného seřízení kola. Tato služba již se nevztahuje na centrování kol. Doporučujeme toto seřízení absolvovat těsně před vypršením půlroční lhůty.


 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení