KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: V pondělí 27.9. otevřeno, v úterý 28.9. ZAVŘENO 
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Vrácení zboží bez udání důvodu

Vrácení zboží bez udání důvodu a neb odstoupení od smlouvy kupujícím, který je konečný spotřebitel.


Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Rozhodne-li se spotřebitel využít tohoto práva, musí odstoupení od smlouvy doručit prodávajícímu nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží. 

Písemné odstoupení od smlouvy a zboží zasílejte na adresu:

Tomáš Fiala
Čistovická 499/54,
163 00, Praha 6

Zboží byste měli vrátit úplné, s kompletní dokumentací, čisté, nepoškozené, nejlépe včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém Vám bylo doručeno. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní, opotřebené, či poškozené, můžeme Vám vrácenou kupní cenu (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.) snížit o tomu odpovídající částku.

Peníze za vrácené zboží jsme povinni Vám vrátit nejpozději do 30 dnů od odstoupení. Peníze většinou zasíláme neprodleně.

Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůžete  odstoupit od smlovy zejména v těchto případech:

  • V případě poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění.
  • Na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání...

Rozhodnete-li se pro odstoupení v uvedené lhůtě, doporučujeme pro urychlení vyřízení odstoupení zboží doručit na adresu prodávajícího spolu s přiloženým průvodním dopisem s případným důvodem odstoupení od kupní smlouvy (není podmínkou), s číslem nákupního dokladu a uvedeným číslem bankovního účtu, nebo sdělením, že částku převezmete v hotovosti v kamenné prodejně, případně, zda ji vyčerpáte provedením dalšího nákupu.

 

 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info