KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: V pondělí 27.9. otevřeno, v úterý 28.9. ZAVŘENO 
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Jak opravit trhlinu v bočním okénku

roztržené okénko


Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Máme starší vozík za kolo Croozer pro 1 dítě, jsem s ním velice spokojená, ale nedávno se naší dceři povedlo roztrhnout levé "okýnko" trhline je ve výšce kole - přelepila jsem ji páskou, aby nestrčila do kola ruce. Zajímalo by mě, jestli je možná oprava nebo objednání nového okna. nebo mi poradíte jak na opavu Lepící páska je na něm opravdu nevzhledná a budu jej používat ještě nějakou dobu. Děkuji za odpověď
Alena H.

odpověď


Možností je několik: Okno je všito do textilního potahu a nejmenším dílem je tedy celý potah v ceně kolem 3.000,- Kč, dá se objednat, druhá možnost je potah demontovat z vozíku (je třeba částečně rozmontovat konstrukci, demontovat nárazníky a brzdy, zabere to dost času) odpárat okno a všít okno nové. Materiál se dá koupit v prodejnách pro kutily, jedna taková je v Praze 8, v ulici Sokolovské na proti výstupu z metra Florenc.
Poslední z možností, kterou bych doporučil je oprava lepidlem VINIL CEYS. (k dostání například v Hornbachu) Folie se podlepí izolepou, lepidlem se nejdříve "nastehuje", potom se slepí z jedné strany, odstraní se izolepa a slepí i z druhé strany. Na Folii vznikne jakási průhledná jizva, která je elastická. Jedinám problémem může být mráz, kdy jizva může popraskat.

Lepidlem CEYS jsme lepili i potrhanou plachtu na dně vozíku, fotky jsou v galerii na stránce Pitva přívěsu Croozer

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info