KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. OTEVŘENA Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00
Telefon prodejna:  725 729 111
Termín na servis kol je nutné dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973. 
Máme přijaté zakázky téměř na měsíc dopředu

PROVOZOVNA OTEVŘENA S OMEZENÍM, info ZDE

Croozer neustále zatáčí

Dobry den, Rada bych Vas pozadala o informaci, zda poskytujete take servis voziku Croozer. Z nejakeho duvodu se nam vozik stale lehce staci na pravou stranu a nepodarilo se nam tuto neprijemnost odstranit a potrebovali bychom vozik nechat seridit. Dekuji za zpravu a preji pekny vecer, Dana D.


odpověď

Dobrý den,
Servis se snažíme poskytovat jak na kola, tak na vozíky, v tomto případě Vás ale zklamu. Croozer jako takový je koncipován jako ekonomická verze vozíku za kolo a joggingový set s kočárkovým kolečkem je k tomu „jako zdarma" a podle toho také vypadá kvalita.
Z vlastní zkušenosti podpořené měřením při výrobě odpružení vím, že úplně každý rám vozíku Croozer je křivý. Na jedné straně je obvykle o 5 mm kratší. Druhá věc je, že ramena joggingového setu nedrží v rámu zcela přesně, ale trochu pruží a trochu se viklají a nakonec plastové patky do kterých se vkládá kolečko také nejsou nanýtovány přesně.
Na joggingovém setu nelze nic seřizovat, jediná možnost je vkládat přední kolečko do patek trochu nakřivo tak, aby vozík jel rovně. Poloha kolečka se dá zjistit jedině metodou pokus/omyl, kdy postupně kolečko posouváte na stranu a výsledek kontrolujete zkušební jízdou. Nakonec zjištěnou polohu kolečka označíte například vrypem na plastové patce.

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info