KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno po-pá 10:00-18:00, ve čt do 20:00. Telefon prodejna: 725 729 111.
Tel. servis 603 553 973, nebo 725 729 111, Servis ROCK SHOX jen 603 553 973.
Příjem zakázek do servisu prosím objednávejte lelefonicky předem.

Chariot s joggingovým setem zatáčí

Otázka:

Dobrý den,

máme asi 3 roky starého chariota, myslím, že jsme tenkrát kupovali u Vás a poslední dobou, po létě, nám začal trochu stahovat do prava. nevíte, čím by to mohlo být? dalo by se to zpravit?

děkuji za Vás odborný názor

Hvízdalová

odpověď:
pravděpodobně máte na mysli zatáčení v případě, kdy je vozík osazen joggingovým setem. Náprava je jednoduchá, na každém rameni je patka kola uchycena dvěma šrouby a po jejich povolení je možné s patkou posouvat a tím najít takovou polohu kolečka, kdy jede vozík rovně. Doporučuji ještě před povolením šroubů si označit polohu patek např. lihovým fixem, pak patku o kousek posunout a vyzkoušet, zda vozík jede rovně.

Další možnost je použít stavební bublinkovou vodováhu. Vozík nechte stát na zadních kolech, otočte jej tak, aby rukojeť ležela na zemi a joggingové kolečko směřovalo ke stropu (nebo obloze) Pokud je podlaha vodorovná, měla by vodováha přiložená ke kolečku být ve svislé poloze. Pokud tomu tak není, povolte šrouby na patce kolečka, vyrovnejte kolečko do svislé polohy a utáhněte. Vozík by od tohoto okamžiku neměl zatáčet.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení