KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno: Po-Pá 11:00-18:00, čt do 20:00
Telefon prodejna: 725 729 111
V pondělí 29.11. otevřeno od 12:00 hodin.
Běžný servis bez objednání. Servis odpružených vidlic doporučujeme
dohodnout s mechanikem na 603 553 973

Chariot s joggingovým setem zatáčí

Otázka:

Dobrý den,

máme asi 3 roky starého chariota, myslím, že jsme tenkrát kupovali u Vás a poslední dobou, po létě, nám začal trochu stahovat do prava. nevíte, čím by to mohlo být? dalo by se to zpravit?

děkuji za Vás odborný názor

Hvízdalová

odpověď:
pravděpodobně máte na mysli zatáčení v případě, kdy je vozík osazen joggingovým setem. Náprava je jednoduchá, na každém rameni je patka kola uchycena dvěma šrouby a po jejich povolení je možné s patkou posouvat a tím najít takovou polohu kolečka, kdy jede vozík rovně. Doporučuji ještě před povolením šroubů si označit polohu patek např. lihovým fixem, pak patku o kousek posunout a vyzkoušet, zda vozík jede rovně.

Další možnost je použít stavební bublinkovou vodováhu. Vozík nechte stát na zadních kolech, otočte jej tak, aby rukojeť ležela na zemi a joggingové kolečko směřovalo ke stropu (nebo obloze) Pokud je podlaha vodorovná, měla by vodováha přiložená ke kolečku být ve svislé poloze. Pokud tomu tak není, povolte šrouby na patce kolečka, vyrovnejte kolečko do svislé polohy a utáhněte. Vozík by od tohoto okamžiku neměl zatáčet.

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info