KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: V pondělí 27.9. otevřeno, v úterý 28.9. ZAVŘENO 
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Co pro Vás uděláme navíc?

Proč pořídit elektrokolo u Velofiala? - - - - Na splátky bez navýšení? - - - - Předprodejní servis - - - - Doprava zdarma - - - - Pozáruční servis a další...

Doprava zdarma

Elektrokola zasíláme sestavená a seřízená po české republice zdarma.

 

Předprodejní servis

Kolo nejdříve vybalíme, sestavíme, seřídíme, případně namontujeme vybrané doplňky a znovu zabalíme do krabice. V tom případě musíme demontovat pedály, otočit řídítka, v některých případech ještě například přední kolo. Krabici s pečlivě zabaleným kolem odešleme přepravní službou k Vám domů. Následná kompletace je pak v řádu minut.

 

Nebo Vám elektrokolo zavezeme zdarma domů

do vzdálenosti 20 km, na delší vzdálenost za příplatek po dohodě.

 

Na splátky bez navýšení

Pokud se vám nehodí uhradit elektrokolo najednou, zprostředkujeme Vám nákup na splátky od společnosti ESSOX, dceřiné společnosti Komerční banky.

Na elektrokola Haibike jsme schopni nabídnout i oblíbenou variantu splácení 10x10 bez navýšení. Zaplatíte 10 měsíčních splátek ve výši 10% z ceny zboží, ani korunu navíc. Tuto variantu nelze kombinovat s žádnými slevami ani akcemi jako například dárek ke zboží.  Info o možnosti nákupu na splátky na 777 61 51 88 (Tomáš Fiala)

Otestujeme Vaši baterii

Baterie je to nejcennější, co na elektrokole máte a proto se za prvé vyplatí investovat do kvalitní baterie, mít jistotu, že splňuje deklarované parametry a za druhé se o tuto baterii pečlivě starat.

 

Jak poznám kvalitní baterii?

Disponujeme profesionálním analyzátorem a ještě před prodejem na baterii provedeme zátěžový test. Pak vyhotovíme protokol s nabíjecí a vybíjecí křivkou a naměřenými parametry. Tím získáte jistotu, že parametry baterie nejsou jen prázdnými čísly v katalogu, Celý proces trvá 7 hodin a je pro naše zákazníky zdarma.

  

Zátěžový test baterie zdarma

Doporučujeme nechat baterii projít testem 1x za rok. U kol zakoupených u nás nabízíme 2 tyto testy zdarma v průběhu dvouleté záruční lhůty. Pokud nemáte kolo zakoupené od nás a máte pocit, že Vaše baterie nemá deklarovanou kapacitu, rádi Vám Vaši baterii důkladně otestujeme (490,- kč), napište nám

Garanční prohlídka zdarma

Na jakékoli kolo zakoupené u nás se vztahuje bezplatná garanční prohlídka a následné seřízení do šesti měsíců od zakoupen. Co je garanční prohlídka?

 

Pozáruční servis

A samozřejmě se o Vaše elektrokolo budeme starat i po záruce, ale již to nebude bezplatně.

Ceník servisních prací zde.

Máte nějakou otázku?

Napište nám.

 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info