Co pro Vás uděláme navíc?

Proč pořídit elektrokolo u Velofiala? - - - - Na splátky bez navýšení? - - - - Předprodejní servis - - - - Doprava zdarma - - - - Pozáruční servis a další...

Doprava zdarma

Elektrokola zasíláme sestavená a seřízená po české republice zdarma.

 

Předprodejní servis

Kolo nejdříve vybalíme, sestavíme, seřídíme, případně namontujeme vybrané doplňky a znovu zabalíme do krabice. V tom případě musíme demontovat pedály, otočit řídítka, v některých případech ještě například přední kolo. Krabici s pečlivě zabaleným kolem odešleme přepravní službou k Vám domů. Následná kompletace je pak v řádu minut.

 

Nebo Vám elektrokolo zavezeme zdarma domů

do vzdálenosti 20 km, na delší vzdálenost za příplatek po dohodě.

 

Na splátky bez navýšení

Zprostředkujeme Vám nákup na splátky. Spolupracujeme se společností ESSOX (nejoblíbenější produkt je 0% záloha a 10 měsíčních splátek bez navýšení. Nebo si vyberete splátky s navýšením na delší dobu.

 

Otestujeme Vaši baterii

Baterie je to nejcennější, co na elektrokole máte a proto se za prvé vyplatí investovat do kvalitní baterie, mít jistotu, že splňuje deklarované parametry a za druhé se o tuto baterii pečlivě starat.

 

Jak poznám kvalitní baterii?

Disponujeme profesionálním analyzátorem a ještě před prodejem na baterii provedeme zátěžový test. Pak vyhotovíme protokol s nabíjecí a vybíjecí křivkou a naměřenými parametry. Tím získáte jistotu, že parametry baterie nejsou jen prázdnými čísly v katalogu, Celý proces trvá 7 hodin a je pro naše zákazníky zdarma.

  

Zátěžový test baterie zdarma

Doporučujeme nechat baterii projít testem 1x za rok. U kol Haibike nabízíme celkem 3 tyto testy zdarma v průběhu dvouleté záruční lhůty. Pokud nemáte kolo zakoupené od nás a máte pocit, že Vaše baterie nemá deklarovanou kapacitu, rádi Vám Vaši baterii důkladně otestujeme (490,- kč), napište nám.

 

Systém garančních prohlídek zdarma

Na jakékoli kolo zakoupené u nás se vztahuje bezplatný garanční servis zdarma po dobu šesti měsíců od zakoupení v rozsahu garanční prohlídky. Co je garanční prohlídka?

 

Pozáruční servis

A samozřejmě se o Vaše elektrokolo budeme starat i po záruce, ale již to nebude bezplatně.

Ceník servisních prací zde.

Máte nějakou otázku?

Napište nám.

 

Máme bezpečné připojení https 

Bezpečný nákup díky šifrovanému připojení SSL

Co znamená https a SSL?

 

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení