KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: Od září otevřeno od 11:00 hodin
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

Zpět

Jmenuji se Šárka je mi 32 let a elektrokola moc nemusím. Pro testování elektrokola Hajbike mám ale důvod.

Můj táta celý život sportoval, hokej, fotbal, tenis a taky jezdil na kole, má docela staré silniční kolo MOSER se sadou kampaňolo rekord a stále ho má naleštěné, jako nové.

Problém je v tom, že poslední dobou mu haprují kolena, v jídle se moc neomezuje a pivíčko si dopřává stejně jako když za mlada doplňoval tekutiny po fotbalovém zápase. Jednoduše má docela velké bříško a na kole by nejraději jezdil jen v polabské nížině. Jenže my máme chalupu na Vysočině....

A protože se několikrát nechal slyšet, že by potřeboval nějaký ten motórek a blíží se jeho kulatiny, rodinná rada rozhodla, že bychom se měli podívat po nějakém kole s pomocným pohonem. Jak jsem už řekla, táťulda jezdí na fešném kole s osazením kampaňólo, tak mu nemůžeme k narozeninám darovat nějaký šunt, ale kvalitní elektrokolo, protože ho jednak máme rádi a jednak by na nějakém kole z Tesca stejně nejezdil.

Tak to je jeden důvod, proč jsem si zapůjčila Hajbajka s elektropohonem Yamaha a druhý důvod je, že Velofiala jej teď půjčuje na testování úplně zadarmo.* Úplně zadarmo né, půjčí Vám ho za krátkej článek o tom, proč si ho našinec půjčuje a to pro mně není žádnej problém, páč já píšu něco skoro furt a ráda.


Tak k tomu testování:
Elektrokolo Haibike SDuro jsem si půjčila ne celej víkend, bysme jej mohli s manželem důkladně otestovat a řeknu vám -
Hrůůza!
Ano "Hrůza" v tom nejlepším slova smyslu. Hned na začátku testování jsme se pohádali s manželem o to, kdo bude testovat první, chtěl mě školit, jak mám nastavit stupeň asistence a samozřejmě mi kafral do přehazování, ale to ovládání je tak jednoduchý, že to zvládnu i já, ženština od plotny a další oheň na střeše jsem způsobila tím, že hned v tom prvním kopci jsem mu frnkla a čekala jsem až na vršku.

Kdo znáte mužský ego, tak nemusím snad nic vysvětlovat. Věděla jsem, že pokud ho nenechám okamžitě svézt, nastane hrozba rozvodovýho řízení a tak dále a tak s vědomím, že moudřejší ustoupí, jsme se hned vystřídali, pak ještě několikrát, ujeli jsme něco přes šedesát kilometrů, vyzkoušeli všechny režimy od EKO PLUS až po TURBO a na konci výletu tachometr pořád ještě sliboval dojezd dalších 35 kilometrů.

My s manželem máme jasno, ale protože jsme rozvětvená rodina a na elektrokolo se budeme skládat, vyhráno ještě není. Uvidíme.


Šárka Venclová.

*Akce testování elektroklola zadarmo na víkend již skončila, na den vám jej však rádi zdarma zapůjčíme i nyní za jeden krátký článek do tohoto blogu. (K zapůjčení je třeba doklad totožnosti a vratná kauce, více na stránce TESTZÓNA )

Tomáš Fiala

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info