KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 10:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Upozornění: V pondělí 27.9. otevřeno, v úterý 28.9. ZAVŘENO 
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

běžecký a In-line set Chariot

Běžecký neboli joggingový set (Jogging kit)

Běžecký neboli joggingový set (Jogging kit)

Pod tímto názvem se skrývá vlastně jedno velké šestnáctipalcové kolo s vidlicí, které udělá z vašeho Chariota ideální sportovní kočárek do přírody, na běhání (a jízdu na bruslích).

Upozornění:
Stránky o cyklopřívěsech neaktualizujeme, neboť vozíky a náhradní díly k nim už jen doprodáváme. Stránky jsme vytvořili v letech 2009-2017, kdy jsme se cyklovozíkům aktivně věnovali a vyráběli k nim vlastní příslušenství. Texty jsme nesmazali, neboť podle našeho názoru obsahují užitečné informace. Děkujeme za pochopení.

 

 Kolo je umístěno na dvou ramenech, které drží patentovaný systém VersaWing™. Ramena setu jsou odlišná pro jednomístný a dvoumístný vozík. Jako v případě kočárkového setu, je zde možnost set sejmout a vézt ho nadále jen jako spoluzavazadlo na místech k tomu určených (ramena v úchytech na bocích přívěsu, 16“ kolo pomocí pásků se suchými zipy na zavazadelníku).

Od roku 2005, kdy jsme začali prodávat vozíky Chariot, byl tento set určen pro běhání a in line bruslení. Pak Chariota koupila firma THULE a ta v uživatelské příručce uvádí: "TENTO PRODUKT NENÍ VHODNÝ PRO IN-LINE BRUSLENÍ"

Pokud jste milovníky jízdy na in-lajnech, těžko najdete vhodnější produkt k tomuto účelu, zejména ve spojení s vozíkem CX vybaveným provozní brzdou na obou velkých dvacetipalcových kolech. 

Doporučení výrobce respektujeme, set jsme přejmenovali na joggingový a doporučujeme vám řídit se "selským rozumem".

Šestnáctipalcové kolo joggingového setu Thule Chariot je dodáváno ve třech designech:

Šestnáctipalcové kolo joggingového setu Thule Chariot je dodáváno ve třech designech:

 

  • obyčejný plášť, stříbrný ráfek stříbrné paprsky a nába pro všechny vozíky Cougar
  • plášť Chariot s reflexním proužkem, černý "V" ráfek s černými paprsky a vínová nába pro vozíky CX do roku 2012
  • plášť Schwalbe s reflexními proužky, šedý "V" ráfek se stříbrnými paprsky a stříbrnou nábou pro vozíky CX od roku 2013 

Naše zkušenosti

Naše zkušenosti

Joggingový set se výborně osvědčil při procházkách po přírodě, tedy v terénu pro malá kočárková kolečka naprosto nevhodném. Ať jdete po polní cestě či lesem, s joggingovým setem má Chariot velmi slušnou prostupnost terénem.

Pokud nasněží a vy se potřebujete vydat do města s kočárem, je joggingový set řešením naprosto nejlepším a nepřekonatelným. Kam se hrabou kočárky s malýma kolečkama.


K běžeckému a in- line setu můžete pro modely Cougar dokoupit brzdový set, naproti tomu u modelů CX jsou provozní (bubnové do roku 2012 a kotoučové od roku 2013) brzdy součástí základní jednotky.
 

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info