KAMENNÁ PRODEJNA Čistovická 499/54, Praha 6. 
Otevřeno: Po-Pá 11:00-18:00, čt do 20:00 
Telefon prodejna:  725 729 111
Termíny na servis kol doporučujeme dohodnout přímo s mechanikem na 603 553 973

CX

Chariot CX1 a CX2

Chariot CX1 a CX2

Model CX je luxusně polstrovaný a do nejmenších detailů propracovaný. Je vybaven bubnovými (od roku 2013 kotoučovými) brzdami a díky tomu stoupla jeho váha na 10,3 kg.

 

Interiér je bohatě polstrován, opora hlavy prodávaná pro děti do 20 měsíců tak vůbec není třeba. V rámci zvýšení komfortu ventilace se dají celá okénka po stranách přívěsu odepnout. Také sluneční clona je prodloužena a nabízí další možnosti jejího částečného či úplného srolování.
 

Upozornění:
Stránky o cyklopřívěsech neaktualizujeme, neboť vozíky a náhradní díly k nim už jen doprodáváme. Stránky jsme vytvořili v letech 2009-2017, kdy jsme se cyklovozíkům aktivně věnovali a vyráběli k nim vlastní příslušenství. Texty jsme nesmazali, neboť podle našeho názoru obsahují užitečné informace. Děkujeme za pochopení.

CHARIOT CX do roku 2012

CHARIOT CX do roku 2012

Díky bubnovým brzdám základní dvoukolové je tento model ideální pro in-line bruslení a jogging. Na tyto brzdy se můžete stoprocentně spolehnout v jakémkoli terénu, v jakémkoli prostředí. Jsou ovládány centrálně jednou brzdovou pákou umístěnou na rukojeti. Rukojeť umožňuje 5 možností úchopu, je uzpůsobena pro jogging a jízdu na bruslích. Málokdo si před nákupem přívěsu uvědomí, že obutím bruslí vyroste o několik cm. Součástí rukojeti je nástavec tvaru U, který využijete právě na bruslích. V ceně je také malý praktický batůžek, který se nechá připnout jak k vozíku (zavěšen na rukojeti), tak malému cestovateli na záda v případě výletu bez přívěsu. Kola jsou pro zvýšení bezpečnosti za snížené viditelnosti opatřena reflexními proužky 3M.

CHARIOT od roku 2013 --> THULE

Značku Chariot koupila v roce 2012 firma Thule, nějakou dobu vozíky nesly název Chariot, od roku 2014 již mají pouze nápis THULE.

vozík Chariot CX nese od roku 2014 nápis THULE

Kotoučové brzdy

Kotoučové brzdy

 

Model CX zůstal vzhledově stejný, bezproblémové bubnové brzdy byly nahrazeny brzdami kotoučovými, které, jak se ukázalo, jsou mnohem náročnější na údržbu, v roce 2014 došlo k jejich částečné úpravě, až čas ukáže, zda se vlastnosti zlepšily.

Přepracovaná rukojeť

Přepracovaná rukojeť

 

Lehce se změnil design kol (pláště Schwalbe, stříbrné paprsky namísto černých a zmizel elox vínové barvy z nábojů kol), přepracována byla rukojeť, která je teleskopická a je možné ji rozšířit (asi podle velikosti vašich ramen).

Batůžek na rukojeti je nyní za příplatek.

Příčná tyč a multifunkční konzole

Příčná tyč a multifunkční konzole

V horní části konstrukce vozíku přibyl příčník, podobný tomu, který jsme zvyklí vídat na střechách  aut, na který můžete dokoupit konzoli s držákem na láhev a šikovnou kapsičkou na zip, kam se vám vejdou klíče, mobil a další nezbytnosti. 

 Příčná tyč je shodná s modelem Chinook, kde je určena také pro držák autosedačky, předpokládal jsem, že držák autosedačky lze připevnit i na příčnou tyč vozíků CX, ALE NEJDE. 

Multifunkční držák na zvonek

Multifunkční držák na zvonek

Další možností, jak utratit peníze je Multifunkční držák, který také můžete připevnit na příčník.

Multifunkční držák má stejný průměr jako řídítka kola, takže na něj velmi snadno upevníte krokoměr, sporttester, mobilní telefon, zvonek i světlo na kolo – cokoli budete potřebovat.

Zatímco v době vlastnictví značky rodinnou firmou Chariot byl k dostání jako náhradní díl téměř každý šroubek, současný vlastník THULE se dodáváním drobných náhradních dílů nezabývá.

porovnání COUGAR x CX

Výhody oproti modelu Chariot Cougar:

  • Provozní bubnové nebo kotoučové  brzdy ovládané centrálně pákou na rukojeti
  • Prodloužená sluneční clona
  • Pneumatiky s reflexními pruhy zvyšují bezpečnost za tmy
  • Vysoké Alu ráfky „V" profilu pro vyšší tuhost
  • Boční kouřová fólie proti dešti lze sejmout v celé ploše síťovaných oken
  • Komfortní, měkce polstrovaná vložka pro děti do 20 měsíců v ceně
  • Rukojeť s nástavcem pro běhání (5 variant uchopení)
  • Malý batůžek na rukojeti (do roku 2012 v ceně)

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info