Lyžařský set Chariot

Upozornění

Příjem kol do servisu pozastaven do 19.3.2017

Děkujeme za Váš zájem o náš servis, ale musíme dočasně pozastvit příjem. Na období do 10.3. již máme zakázky přijaté a v týdnu 13.3. - 19.3. má náš mechanik dovolenou (jarní prázdniny Praha 5).

Až do 19.3.2017 tedy přijímáme do servisu pouze "u nás zakoupená kola" na garanční servis + případné reklamace.

Děkujeme za pochopení.

Lyžařský set (Skiing kit)

Lyžařský set (Skiing kit)

Pokud jste milovníky sněhu, zimních pobytů na horách a hlavně běžek, bez ski setu se rozhodně neobejdete. Jedná se o přizpůsobení Chariota zimním podmínkám v podobě výměny kol za lyže.

Systém připojení lyží je stejný jako připojení kol, součástí setu je opasek s tažnými teleskopickými tyčemi, u kterých se dá snadno regulovat jejich délka a též se dají snadno složit. Na straně přívěsu se teleskopické tyče zasouvají opět do křidélek VersaWing™.

Kompatibilita

Kompatibilita

 Lyžařské sety Chariot existují ve dvojím provedení:

  • pro vozíky CX s kotoučovými brzdami vyrobené od roku 2013 a dále pro všechny vozíky Cougar a Chinook
  • pro vozíky CX s bubnovými brzdami vyrobené do roku 2012 

 

Upozornění majitelům modelu CX1 a CX2 s bubnovými brzdami:
Pro montáž ski setu na přívěs CX je nutné použít rychloupínací osy, které vyjmete z kol. dále je vhodné chránit obnažené brzdové obložení proti nadměrnému působení vlhkosti a sice těmi platovými „kelímky“ které jsou součástí každého nového přívěsu CX. Bývají nasazeny na brzdovém obložení, doufáme, že jste je nevyhodili.

Naše zkušenosti

Naše zkušenosti

 

Doporučujeme upravené trasy, nejlépe bruslení. Při bruslení se pohybujete plynuleji než při klasice a přívěs s vámi tolik necloumá. Zde není možné použít stejného systému popruhů jako u hiking setu z toho důvodu, že na lyžích zabíráte prioritně jinými svalovými skupinami. Proto je zde použit bederní pás. 

 

(I když to z fotografií není patrné, Chariota na lyžích mohou táhnout i muži :-) )

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení