KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno po-pá 10:00-18:00, ve čt do 20:00. Telefon prodejna: 725 729 111.
Tel. servis 603 553 973, nebo 725 729 111, Servis ROCK SHOX jen 603 553 973.
Příjem zakázek do servisu prosím objednávejte lelefonicky předem.

Lyžařský set Chariot

Lyžařský set (Skiing kit)

Lyžařský set (Skiing kit)

Pokud jste milovníky sněhu, zimních pobytů na horách a hlavně běžek, bez ski setu se rozhodně neobejdete. Jedná se o přizpůsobení Chariota zimním podmínkám v podobě výměny kol za lyže.

Systém připojení lyží je stejný jako připojení kol, součástí setu je opasek s tažnými teleskopickými tyčemi, u kterých se dá snadno regulovat jejich délka a též se dají snadno složit. Na straně přívěsu se teleskopické tyče zasouvají opět do křidélek VersaWing™.

Upozornění:
Stránky o cyklopřívěsech neaktualizujeme, neboť vozíky a náhradní díly k nim už jen doprodáváme. Stránky jsme vytvořili v letech 2009-2017, kdy jsme se cyklovozíkům aktivně věnovali a vyráběli k nim vlastní příslušenství. Texty jsme nesmazali, neboť podle našeho názoru obsahují užitečné informace. Děkujeme za pochopení.

Kompatibilita

Kompatibilita

 Lyžařské sety Chariot existují ve dvojím provedení:

  • pro vozíky CX s kotoučovými brzdami vyrobené od roku 2013 a dále pro všechny vozíky Cougar a Chinook
  • pro vozíky CX s bubnovými brzdami vyrobené do roku 2012 

 

Upozornění majitelům modelu CX1 a CX2 s bubnovými brzdami:
Pro montáž ski setu na přívěs CX je nutné použít rychloupínací osy, které vyjmete z kol. dále je vhodné chránit obnažené brzdové obložení proti nadměrnému působení vlhkosti a sice těmi platovými „kelímky“ které jsou součástí každého nového přívěsu CX. Bývají nasazeny na brzdovém obložení, doufáme, že jste je nevyhodili.

Naše zkušenosti

Naše zkušenosti

 

Doporučujeme upravené trasy, nejlépe bruslení. Při bruslení se pohybujete plynuleji než při klasice a přívěs s vámi tolik necloumá. Zde není možné použít stejného systému popruhů jako u hiking setu z toho důvodu, že na lyžích zabíráte prioritně jinými svalovými skupinami. Proto je zde použit bederní pás. 

 

(I když to z fotografií není patrné, Chariota na lyžích mohou táhnout i muži :-) )

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení