KAMENNÁ PRODEJNA : Čistovická 499/54, Praha 6 (Mapa Google)
Otevřeno po-pá 10:00-18:00, ve čt do 20:00. Telefon prodejna: 725 729 111.
Tel. servis 603 553 973, nebo 725 729 111, Servis ROCK SHOX jen 603 553 973.
Příjem zakázek do servisu prosím objednávejte lelefonicky předem.

Odpružený nebo neodpružený vozík za kolo?

Odpružený, nebo neodpružený ?

Odpružený, nebo neodpružený ?

 

Pokud budete jezdit po rakouských cyklostezkách, kde největší nerovností jsou dvoucentimetrové hrany snížených obrubníků, tak žádné odpružení nepotřebujete. Odpružení netřeba, pokud budete přívěs používat na krátké přejezdy mezi domovem, nejbližším dětským hřištěm atd. a s trochou nadsázky nebudete potřebovat odpružení ani tehdy, pokud budete chtít zamezit usnutí dítěte během přepravy.

Upozornění:
Stránky o cyklopřívěsech neaktualizujeme, neboť vozíky a náhradní díly k nim už jen doprodáváme.
Stránky jsme vytvořili v letech 2009-2017, kdy jsme se cyklovozíkům aktivně věnovali a vyráběli k nim vlastní příslušenství.
Texty jsme nesmazali, neboť podle našeho názoru obsahují užitečné informace. Děkujeme za pochopení.

 

Nejen já, ale stále větší množství zákazníků je přesvědčeno, že na českých cyklostezkách "cestách-necestách" to bez odpružení nelze.

 

Na toto téma se na diskusních fórech vedou nekonečné debaty, což je dokladem toho, že odpružení je téma stále aktuální.

 

Přívěsy Croozer jsou z výroby neodpružené, ale lze je dodatečně vybavit odpružením naší vlastní konstrukce.

 

Naproti tomu přívěsy Chariot jsou již z výroby vybaveny relativně tvrdším listovým odpružením s malým zdvihem, ale v případě použití pružné novorozenecké vložky BABY SEAT poskytují dostatečný komfort zejména pro děti nejútlejšího věku. Detaily na stránce Chariot pod lupou.

 

V roce 2014 výrobce vozíků Croozer přichází s novou řadou vozíků CROOZER PLUS se sylomerovým odpružením. Více o sylomerovém odpružení pro vozíky Croozer zde 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení