Kamenná prodejna: Čistovická 499/54, Praha 6. Otevřeno Po-Pá: 10-18, Čt: 10-20 hod. Tel. 725 729 111
Na servis doporučujeme objednat se telefonicky předem - máme přijaté zakázky na více než 2 týdny dopředu.

Děkujeme za pochopení.

Nabídka práce

Odpolední brigáda v cykloprodejně

• Hledáte brigádu, výdělek?
• Máte rádi cyklistiku, kola?
• Jezdíte na kole do školy, za zábavou, zkusili jste i nějaký závod?
• Vyznáte se v náhradních dílech, doplňcích?
• Chcete proniknout do problematiky elektrokol?
• Vylepšujete si své kolo sami, řešíte výměnu vidlice, tuníte své kolo?
• Umíte o tom komunikovat s nakažlivým nadšením?
• Uměli byste našim zákazníkům poradit, podělit se s nimi o vlastní zkušenosti?

Možná hledáme právě Vás.

Pro nadcházející cyklistickou sezónu hledáme schopného kolegu, nejlépe z řad studentů na pravidelné odpolední brigády v naší prodejně kol v Praze 6, Čistovická 54.

Náplň práce:

Asistence při prodeji kol a dalšího zboží, komunikace se zákazníky u nás na prodejně, telefonicky, mailem, pomoc s administrací zakázek, balením zboží.

Co požadujeme:

Bezúhonnost, příjemné vystupování, orientaci v cyklistice, znalost komponentů používaných na kolech,  bezchybný písemný projev a spolehlivost.

Naši zákazníci potřebují radu, pomoc a my potřebujeme, aby měli zájem o naše služby a vraceli se k nám.

Co nabízíme:

  • různorodou práci v pohodovém kolektivu cca 3-4 hodiny denně, jen v pracovní dny, tedy volné víkendy.
  • období březen až srpen.
  • odměna 120,- kč / hod.
  • dohoda o provedení práce

Termín:

od března do července nebo srpna, v pracovní dny, v odpoledních hodinách (14-18 hod, nebo dle dohody)

V minulých deseti letech jsme měli to štěstí, že u nás pracovali VŠ studenti, obvykle během studia odpracovali až 3 roky a to podle svých možností a rozvrhu, například 3-4 dny v týdnu po 2-5 hodinách, o prázdninách i více. Vźdy jsme se dohodli.

Kontakt:

V případě zájmu pošlete životopis na e-mail tomas@velofiala.cz  a napište, v čem si myslíte, že byste mohli být firmě VELOFIALA prospěšní. Čím více nám o sobě prozradíte, tím lépe. Na každý e-mail odpovíme.

Vaše nefalšované recenze
na Heuréce

Jak zasíláme kola ?

před odesláním kolo vybalíme, sestavíme, seřídíme a pak znovu částečně rozebereme a zabalíme do krabice

Přidejte se k nám na Facebooku

Přihlášení